13.04.2021.

Digital Mind

Video: Rinalds Sluckis par Low-code pieeju ātrākai biznesa procesu digitalizācijai

23. martā Rinalds Sluckis, „Digital Mind” CEO un kaislīgs digitalizācijas vēstnesis, uzstājās biznesa tehnoloģiju platformas „BiSMART” IT konferencē ar prezentāciju
„Low-code pieeja ātrākai biznesa procesu digitalizācijai”.

Platforma „Microsoft Power Platform” ne tikai paver plašas iespējas lietotņu izstrādei, bet arī padara automatizāciju pieejamu ikvienā uzņēmumā.

Low-code (no-code) biznesa lietotņu izstrāde atrisina līdz šim laikietilpīgo un dārgo digitālo risinājumu izstrādes problēmu.

Lai uzzinātu par automatizācijai piemērotākajiem procesiem un pat atsevišķu darbplūsmu (workflow) automatizāciju, skaties video!

Rinalds, uzstājoties video, sniedz reālu Latvijas biznesa vides piemēru, kā pāris dienu laikā „Digital Mind” palīdzēja klientam reaģēt uz pandēmijas izraisītajām izmaiņām Ministru kabineta noteikumos un operatīvi izstrādāja digitālo risinājumu, lai nodrošinātu uzņēmuma procesu turpmāku darbību.

Procesu automatizācija palīdzēs gan uzņēmuma produktivitātes uzlabošanā un izmaksu samazināšanā, gan arī būs noderīgs palīgs cīņā ar kraso darbaspēka apjoma samazināšanos, kas tuvākajos gados sagaida Baltijas valstis.

workforce statistics, Baltics, 2021