21.06.2021.

Digital Mind

Vebināra video atskats 4/7: satura klasifikācija un dzīvescikla nodrošināšana OpenText vidē

4. martā Digital Mind sadarbībā ar zvērinātu advokātu biroju Eversheds Sutherland Bitāns organizēja tiešsaistes konferenci par uzņēmumu informācijas pārvaldību postkovida realitātē (angl. - Enterprise Information Governance in the New Normal). Tuvāko nedēļu laikā regulāri publicēsim pilnus prezentētāju uzstāšanās ierakstus gan Digital Mind mājaslapā, gan Digital Mind Youtube kanālā.

Edgars Alksnis - Satura klasifikācija un dzīvescikla nodrošināšana OpenText vidē

Informācija un dati, kas ir mūsu pārvaldībā ikdienu strauji palielinās - lai tajā neapmaldītos un pārvaldītu atbilstoši regulām, nepieciešams noteikt kritērijus satura klasifikācijai, kam seko tā pārvaldīšana visa dzīvescikla garumā. Edgars Alksnis, Digital Mind OpenText komandas vadītājs un CTO skaidro, kā norisinās informācijas dzīvescikla procesi OpenText vidē un no tiem izrietošās sagatavošanās darbības, lai izveidotu risinājumu, kas atbilst gan uzņēmuma, gan regulatoru un citu iesaistīto pušu prasībām.

Nepieciešamība darboties saskaņā ar informācijas uzglabāšanas regulām ir neizbēgama, taču ejot šādu ceļu uzņēmums uzlabo savu korporatīvo atbildību, informācijas pārvaldības efektivitāti un pozīciju audita vai tiesvedības gadījumos.

Iepriekšējie raksti:

Saistītie raksti: