Latviešu

Uzņēmuma resursu vadība

Uzņēmuma resursu vadība, kas pazīstama arī kā ERP, ir sistēma, kas palīdz automatizēt un pārvaldīt biznesa procesus finansēs, ražošanā, mazumtirdzniecībā, piegādes ķēdēs un cilvēkresursos. ERP sistēmas sadala datu krātuves, integrējot informāciju starp dažādiem departamentiem, tādējādi palīdzot vadītājiem gūt ieskatu, optimizēt darbības un uzlabot lēmumu pieņemšanu,. Lielākajai daļai uzņēmumu ir ieviesta finanšu un būtiskāko procesu sistēma, taču vienlaikus lielākā daļa šo programmatūru ir savā darbībā limitētas un nesniedz pietiekamu pievienoto vērtību turpmākai biznesa izaugsmei. Tā kā uzņēmumi paplašinās vai mainās to vajadzības, arī to sistēmām ir jāseko līdzi.

Pazīmes, ka jūsu organizācijai ir nepieciešama ERP

Šeit ir apkopotas būtiskākās pazīmes, kas liecina, ka jums noteikti ir nepieciešams ieviest vai nomainīt ERP:

 • Esošā programmatūras bāze neļauj jums augt un attīstīties: iespējams, biznesam ir klājies labi, taču, ja jūsu pašreizējā programmatūra ierobežo jūsu tirgus paplašināšanos un spēju augt globālā mērogā, iespējams, ir pienācis laiks labākai ERP sistēmai, kas to atbalstītu.
 • Atšķirīgas un nesaderīgas sistēmas: mainoties tehnoloģijai, jūs pamanāt, ka jūsu atšķirīgās sistēmas īsti labi nedarbojas kopā. Iespējams, esat pamanījuši, ka jūsu jaunā grāmatvedības programmatūra nav saderīga ar veco HR sistēmu, un esat noguruši tērēt laiku un resursus, mēģinot apvienot risinājumus.
 • Jūs nespējat apmierināt klientu vēlmes: ja jūsu darbinieki un klienti ir mobili un jūsu sistēma viņus neapmierina, ir pienācis laiks ieguldīt tādā, kas atbilstu ikviena vajadzībām. Ja jūtat, ka nevarat atļauties investēt, lai apmierinātu klienta cerības, un nevēlaties dot saviem darbiniekiem nepieciešamos rīkus, lai gūtu panākumus, jūs visticamāk zaudēsiet konkurējošam uzņēmumam.

Risinājums

Mūsdienīgs ERP risinājums piedāvā elastīgas izvietošanas iespējas, uzlabotu drošību un privātumu, ilgtspējību un low-code pielāgošanu. Bet vissvarīgākais ir tas, ka tas nodrošinās nepārtrauktību un noturību jūsu biznesā un procesos, izmantojot pārskatus, kas palīdzēs jums ātri ieviest jauninājumus jau šodien, vienlaikus sagatavojot jūsu uzņēmumu rīt gaidāmajam.

3 veidi, kā ERP var uzlabot jūsu biznesu:

 • Nodrošiniet optimālu veiktspēju. Izmantojot risinājumus, kas integrē mākslīgo intelektu (AI), jūs piekļūsiet pārskatiem, kas uzlabos jūsu lēmumu pieņemšanu un atklās veidus, kā turpmāk uzlabot biznesa darbību veiktspēju.
 • Paaugstiniet biznesa darbību ietekmi. Savienojot procesus un datus, jūs nodrošināsiet darbiniekiem lielāku pārredzamību un elastību, lai palīdzētu viņiem ātri rīkoties un sniegt lielāku vērtību visā uzņēmumā kopumā.
 • Nodrošiniet biznesa elastību. Daudzi ERP risinājumi ir izstrādāti, lai pielāgotos jūsu vajadzībām un augtu kopā ar jums, palīdzot jums proaktīvi sagatavoties jebkuriem darbības traucējumiem vai tirgus izmaiņām un spēt ātri uz tiem reāģēt.

Dažas no pamata ERP sistēmas komponentēm:

Finanšu vadība

Jūsu sistēmai ir ne tikai jāpalīdz nodrošināt atbilstību normatīvajiem aktiem, bet arī jānodrošina precīzi dati un analītika, lai palīdzētu jums sekot līdzi savam budžetam, tostarp vairāku valūtu pārvaldībai, naudas plūsmas pārvaldībai un bankas darījumiem.

Ražošana
Šī funkcija nodrošina ražotājiem iespēju piekļūt reāllaika datiem, lai optimizētu ražošanas plānošanu, kā arī projektu un izmaksu pārvaldību. ERP ražošanai vajadzētu arī piedāvāt iespēju pārvaldīt resursus un apmierināt klientu vajadzības.

Piegādes ķēde
Tā kā dienas, kad manuāla informācijas ievade un preču fiziska inventarizācija, kļūst par pagātni, šī funkcija uzlabo noliktavas un krājumu pārvaldību un ļauj uzņēmumiem gūt plašāku ieskatu par saviem produktiem un integrēto loģistiku.

Cilvēku resursi
Mūsdienīgi risinājumi piedāvā veidus, kā pārvaldīt uzņēmuma datus un racionalizēt darbinieku pārvaldības uzdevumus, piemēram, algas, pieņemšanu darbā un citus pienākumus. Jums būs labākas iespējas palīdzēt noturēt, pieņemt darbā un pilnvarot darbiniekus, vienlaikus izsekojot darbinieku sniegumu un identificējot personāla problēmas, pirms tās rodas.

Lai gan katram biznesa procesam nav visaptverošas risinājumu programmatūras, ERP tehnoloģija kļūst arvien labāka, apvienojot procesus. Kad jūsu procesi, sistēmas un dati ir savienoti, jūs iegūstat informāciju, jaudu un pielāgošanās spējas, kas nepieciešamas, lai sāktu optimizēt savas darbības.

Ieguvumi

Papildus labākai biznesa pārredzamībai, uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas var sniegt jūsu uzņēmumam šādas priekšrocības:

 • Efektīvākas darbības. Reāllaika pārskati un pārredzamā informācija palīdz jums viegli un efektīvi noteikt un atrisināt visu, kas traucē procesu optimālai darbībai.
 • Zemākas izmaksas. Uzlabota efektivitāte, budžeta kontrole un finanšu procesu automatizācija ļauj jums rūpīgi sekot līdzi jūsu izmaksām un palīdz noteikt jomas, kurās nepieciešami uzlabojumi.
 • Kopīga labā prakse. Savienoti departamenti, uzņēmuma struktūras padara zināšanu apmaiņu vienkāršāku nekā jebkad agrāk, palīdzot uzlabot visu nodaļu veiktspēju.
 • Uzlabota komandas produktivitāte. Vienmērīgākas darbības un centrālais informācijas avots palielina produktivitāti, apvienojot cilvēkus, datus un procesus.
 • Gudrākas stratēģijas. Savienotie dati palīdz plānot izaugsmi, izmantojot dinamiskus nākotnes stratēģisko iespēju pārskatus.

Produkta pārskats

Jebkurš moderns un veiksmīgs bizness savā ikdienas darbībā lielā mērā paļaujas uz tehnoloģiskiem risinājumiem. Uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas ļauj efektīvi izmantot resursus un veicina veiksmīgu izaugsmi. Mēs ieviešam, iznomājam un uzturam pasaulē atzītas biznesa vadības sistēmas:

Lai iegūtu sīkāku informāciju, rezervējiet vai konsultējieties ar mums vai apmeklējiet šo vietni: https://www.alna.lt/business/en

Mēs – Digital Mind palīdzam lielām un vidējām organizācijām ieviest ilgtspējīgu biznesa praksi, digitalizējot to būtiskos procesus. Mūsu procesu digitalizācijas risinājumi atbalsta vides – sociālās – pārvaldības stratēģijas un ļauj klientiem dažādās nozarēs koncentrēties uz ilgtspējīgu finanšu izaugsmi, darbinieku labklājību un pozitīvu ietekmi uz sabiedrību.

Pieteikt konsultāciju

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!