Latviešu

Biznesa mākoņrisinājumi

Jaunajā realitātē inovācijas un risinājumi ir jāpiegādā mēnešu, nevis gadu laikā, savukārt talantīgu darbinieku pieejamība ir kļuvusi par vienu no galvenajām problēmām lielākajai daļai organizāciju visās nozarēs. Tādēļ uzņēmumiem ir jāmaina pieeja informācijas pārvaldības risinājumu izstrādei, uzturēšanai un modernizācijai. Biznesa mākoņrisinājumu izveides koncepcija, izmantojot low-code ietvaru, nodrošina autonomiju, elastību un ātrumu, lai reaģētu uz organizācijas prasībām pēc pielāgojamiem un mērogojamiem risinājumiem.

Manai organizācijai ir nepieciešams

 • Ātri izstrādāt jaunu programmu, kuru var pielāgot īpašām vajadzībām un kuru var uzturēt mūsu komanda;
 • Samazināt programmu izstrādes un uzturēšanas izmaksas;
 • Paaugstināt klientu apkalpošanas kvalitāti un iegūt labāku izpratni par klientu vajadzībām;
 • Nodrošināt attālināti strādājošos darbiniekus ar atbilstošiem datiem nepieciešamajā laikā un vietā, lai palielinātu viņu produktivitāti;
 • Migrēt no vēsturiskajām lokālajām sistēmām uz mākoni;
 • Samazināt vietējo sistēmu atbalsta un uzturēšanas izmaksas;
 • Ātri izveidot integrācijas starp iekšējām un ārējām informācijas sistēmām;
 • Efektīvāk izmantot jau esošo Microsoft produktu infrastruktūru, nodrošinot augstāku biznesa vērtību;
 • Piegādāt vairāk risinājumu manai organizācijai, pēc iespējas minimāli iesaistot IT talantus.

Risinājums

Jebkāda speciāli veidota un pielāgota informācijas vadības sistēma, kas organizācijā tiek izmantota savu procesu automatizēšanai, un darbojas mākonī. Šis nav standartizēts produkts, bet gan atbilstoši organizācijas vajadzībām izstrādāts speciāls risinājums.

Daudzās organizācijās procesu digitalizācijas un automatizācijas prasības rodas ātrāk, nekā organizācija spēj tās īstenot. IT speciālistu trūkums un budžeta limiti ir būtiski šķēršļi, kas liedz uzņēmumiem pilnveidot savu darbību un ātrāk un kvalitatīvāk ieviest jaunus pakalpojumus. Salīdzinoši garš un sarežģīts programmatūras izstrādes cikls, kurā no biznesa vajadzības definēšanas līdz produkta pirmās versijas saņemšanai var paiet vairāki mēneši, neļauj organizācijām operatīvi reaģēt uz notikumiem tirgū un klientu prasību izmaiņām.

Biznesa mākoņrisinājumu izveides koncepcija, izmantojot low-code ietvaru, nodrošina autonomiju, elastību un ātrumu, lai reaģētu uz organizācijas prasībām pēc pielāgojamiem un mērogojamiem risinājumiem. Programmu izstrāde un modernizācijas prakse, izmantojot mākoņa low-code vidi, sniedz klientiem iespēju uzlabot biznesa rezultātus, izmantot tehnoloģiju elastīgi, kad un kā viņiem tā ir nepieciešama. Izmantojot low-code pieeju, sistēmu izstrādes izmaksas var samazināties par 70%, un tās daļēji var izstrādāt paši biznesa lietotāji, samazinot IT profesionāļu slodzi organizācijā.
Gartner Research prognozē, ka 2024. gadā 65% no visām organizāciju biznesa lietojumprogrammām tiks izstrādātas low code vidē.

Ieguvumi

Organizācijas ietaupa ieguldījumus jaunu programmu, lietoņu izstrādei un uzturēšanai:

 • Organizācijas, kas ir ieguldījušas digitālajā transformācijā, mēdz arī ieviest labāku pārvaldības praksi;
 • Uzņēmumi, kas ir ieviesuši progresīvas digitālās tehnoloģijas, ar augstāku atalgojumu novērtē darbinieku individuālo sniegumu;
 • Organizācijas uzlabo produktivitāti un pieņem lēmumus ātrāk, nodrošinot tūlītēju piekļuvi nepieciešamajam saturam pareizajā kontekstā visiem procesa dalībniekiem;
 • Ātra mākoņa lietojumprogrammu izstrāde var ietaupīt līdz pat 50% no tradicionālās sistēmas izstrādes izmaksām;
 • Darbs ar modernām mākoņa biznesa programmām rada vidi jauno talantu piesaistīšanai;
 • Organizācijas ietaupa izmaksas un palielina peļņu, pārtraucot vēsturisko sistēmu un infrastruktūru ekspluatāciju un migrējot uz biznesa mākoņrisinājumiem.

Produkta pārskats

Biznesa mākoņrisinājumiem ir neierobežots skaits pielietojumu. Sākot ar digitālo klientu apkalpošanu, izmantojot integrētas mobilās lietotnes un iekšējos portālus, līdz ražošanas infrastruktūras uzturēšanai, izmantojot IoT datus un uzlabotu analīzi. Katrai organizācijai katrā nozarē ir problēmas, kuras var atrisināt, un iespējas, kuras var aptvert, izmantojot modernus biznesa mākoņrisinājumus.
Digital Mind izstrādā biznesam svarīgas lietotnes, izmantojot Microsoft Power Platform ietvaru.

Mēs – Digital Mind palīdzam lielām un vidējām organizācijām ieviest ilgtspējīgu biznesa praksi, digitalizējot to būtiskos procesus. Mūsu procesu digitalizācijas risinājumi atbalsta vides – sociālās – pārvaldības stratēģijas un ļauj klientiem dažādās nozarēs koncentrēties uz ilgtspējīgu finanšu izaugsmi, darbinieku labklājību un pozitīvu ietekmi uz sabiedrību.

Pieteikt konsultāciju

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!