01.10.2020.

Digital Mind

RPA un SigningServices piedāvājumi – Vieda pilsēta un valsts

BiSMART "Vieda pilsēta un valsts" konferences ietvaros Digital Mind interesentiem piedāvā īpašus piedāvājumus, lai personīgāk iepazītos ar mūsu elektroniskās parakstīšanas un robotikas risinājumiem!

Robotikas procesu automatizācija

Lai palīdzētu klientiem vieglāk izprast šo tehnoloģiju un sniegtu ieskatu tās darbībā, aicinām interesentus pieteikties uz RPA pilotprojektu, kura ietvaros identificēsim jūsu uzņēmumā automatizējamu procesu un sniegsim īpašus nosacījumus tā realizēšanai.

Projekta ietvaros vēlamies vairot Latvijas uzņēmumu izpratni par šīs tehnoloģijas potenciālu un iespējamiem pielietojumiem, lai palīdzētu samazināt patērēto laiku un resursus uz manuāliem rutīnas darbiem. Šāda pieeja ļauj samazināt darbības izmaksas, neciešot produkta kvalitātei vai citiem kritiskiem aspektiem.

RPA visbiežāk tiek izmantots dažādai datu apstrādei, taču aicinām aplūkot citus scenārijus, kurus esam automatizējuši, ieviešot virtuālos darbiniekus.

Lai pieteiktos pilotprojektam, sazinieties ar mums e-pastā!

SigningServices

SigningServices misija ir paaugstināt uzņēmumu efektivitāti, piedāvājot e-parakstīšanas risinājumu, kas veidots prātā paturot lietotāju pieredzi un drošību. Parakstīšanas process būs skaidri un gaiši izprotams jebkuram lietotājam!

Risinājums paredzēts trim galvenajiem scenārijiem

  • organizācijas iekšējo dokumentu parakstīšanai (pārskati, normatīvi utml.)
  • attālinātu pakalpojumu nodrošināšanai, ievietojot risinājumu jūsu online kanālos un ļaujot klientiem ar to parakstīt līgumus
  • parakstu iegūšanai uz skārienjūtīgā ekrāna, piemēram, klientu apkalpošanas centrā

Plašāku informāciju par risinājumu un tā pielietojumiem variet atrast dodoties uz jauno SigningServices mājaslapu, kas pieejama šeit!

Zemāk piedāvājam noskatīties video, kurā attēlots viens no risinājuma pielietojumiem - dokumentu parakstīšana uzņēmuma vadības sistēmā un paraksta iegūšana no ārējā sadarbības partnera.

Piedāvājums spēkā līdz 31. decembrim!