Latviešu

Par Mums

Digital Mind ir biznesa tehnoloģiju eksperti ar ilggadēju pieredzi darbā ar Baltijas jūras reģiona vadošajiem uzņēmumiem. Mēs palīdzam organizāciju biznesa un IT nodaļām izveidot tehnoloģiju attīstības stratēģiju, kā arī ieviešam programmatūras risinājumus, kuri uzlabo dažādu biznesa procesu efektivitāti, palīdzot nopelnīt vairāk un iztērēt mazāk. Mēs ticam, ka gudra tehnoloģiju izmantošana ikvienam uzņēmumam var nodrošināt vērā ņemamas priekšrocības pār konkurentiem, un varam to apliecināt ar sava darba rezultātiem.

Digital Mind savu darbību uzsāka 2005. gadā. Šo gadu laikā no dažu cilvēku kompānijas esam izauguši par starptautisku uzņēmumu ar birojiem visās trīs Baltijas valstīs. Digital Mind kvalitātes vadības sistēma ir sertificēta atbilstoši ISO 9001:2015 standarta prasībām. Šodien Digital Mind saviem klientiem piedāvā gan konsultācijas par kopējo organizācijas digitālo stratēģiju, gan arī mūsu globālo partneru OpenText, IBM, Microsoft, Software AG, Kryon Systems un Optimal Systems izstrādāto uzņēmuma satura vadības (ECM), biznesa analītikas (BA), Robotikas Procesu Automatizācijas (Robotics Process Automation – RPA) un citu biznesa tehnoloģiju risinājumu licences, adaptēšanu un uzturēšanu. Savas darbības laikā esam veiksmīgi īstenojuši vairāk nekā 180 projektus klientiem finanšu, apdrošināšanas, loģistikas, būvniecības, telekomunikāciju, pārtikas rūpniecības, vairumtirdzniecības, valsts pārvaldes un daudzās citās nozarēs.

Mūsu uzņēmumā strādā speciālisti, kurus vieno profesionāla attieksme pret ikvienu uzdevumu, ievērojama pieredze, kā arī nerimstoša interese par jaunākajām biznesa tehnoloģijām un to ietekmi uz biznesa procesiem. Mēs ticam, ka ar zināšanām ir jādalās, tāpēc labprāt sadarbojamies ar augstskolām, kā arī regulāri dalāmies pieredzē mūsu blogā un dažādās konferencēs un semināros.

Komanda

Rinalds Sluckis

CEO

Rinalds Sluckis ir tehnoloģiju jomas uzņēmējs ar 20 gadu pieredzi starptautiskajā biznesā, „Digital Mind” dibinātājs un sākotnējais vadītājs, kura misija ir attīstīt kompāniju par stratēģisku digitālās transformācijas partneri Centrāleiropas un Ziemeļeiropas valstu organizācijām. Rinalds ir aizrautīgs triatlonists, vairākkārtējs sacensību „Ironman” uzvarētājs un pasaules čempionātu dalībnieks.

Edgars Stafeckis

Partneris

Edgars Stafeckis ir kaislīgs novators un efektivitātes entuziasts, kurš nepārtraukti meklē veidus, kā padarīt pasauli par labāku vietu, izmantojot tehnoloģijas. Viņa pieredze digitalizācijas un biznesa procesu automatizācijas projektos kalpo par vērtīgu avotu jaunām idejām un pozitīvai "get-things-done" attieksmei šo ideju īstenošanā.

Aivars Baļčūns

Partneris / Finanšu direktors

Kā Digital Mind finanšu direktors, Aivars atbild par uzņēmuma finansēm, kā arī administratīvo, juridisko, IT un personālvadības jomām. Aivars ir arī mūsu uzņēmuma personas datu aizsardzības eksperts.

Edgars Alksnis

Partneris / Tehniskais direktors

Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, ieviešot satura un procesu vadības risinājumus, Edgars ir īsts nozares eksperts un komandas līderis. Lai kāda nebūtu jūsu problēma, Edgaram vienmēr būs risinājums!

Māris Miezītis

Partneris / Risinājumu arhitekts

Mārī apvienojies mūziķis un matemātiķis, tāpēc viņam viegli izdodas pamanīt likumsakarības un strukturēt informāciju tā, lai atrastu labāko iespējamo risinājumu. Māris mūsu uzņēmumam pievienojās vēl kā students un gadu gaitā ir izaudzis par tehnoloģiju profesionāli ar iespaidīgu pieredzi biznesam kritisku procesu risinājumu ieviešanā.

Keits Kivisīlds

Partneris / Konsultants

Keits ir Digital Mind Igaunijas komandas līderis. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi uzņēmumu satura vadības risinājumu izstrādes un ieviešanas jomā, Keitam ir dziļas tehniskas zināšanas par OpenText Content Server platformu, un viņš ir piedalījies 100% šīs ECM platformas integrācijas projektu Igaunijā.