Latviešu

Digital Mind - Tavs biznesa tehnoloģiju partneris

Mēs palīdzam lielām un vidējām organizācijām ieviest ilgtspējīgu biznesa praksi, digitalizējot to būtiskos procesus.

Par mums

Digital Mind tika dibināts 2005. gadā, 3 cilvēku sastāvā, ar vīziju un apņemšanos palīdzēt uzņēmumiem digitalizēt to procesus un uzlabot to darba vidi. Kopš tā laika no neliela start-up esam izauguši par starptautisku uzņēmumu ar birojiem visās Baltijas valstīs un Polijā.

Mūsu sākotnējās pamatvērtības, uzņēmumam attīstoties un paplašinoties, nav mainījušās. Mēs joprojām ticam, ka Digital Mind piedāvātie biznesa tehnoloģiju risinājumi uzņēmuma satura pārvaldībā, viedajā procesu automatizācijā, biznesa mākoņrisinājumu izstrādē un ERP risinājumu nodrošināšanā ir instruments uzņēmējdarbības īstenošanai ilgtspējīgā, videi draudzīgā un sociāli atbildīgā veidā, vienlaikus radot izmērāmus ieguvumus –  samazinātas izmaksas, palielinātu darbinieku produktivitāti un nodrošinātu uzņēmējdarbības noturību. 

Pateicoties mūsu digitalizācijas kompetencēm un vadošajiem programmatūras produktiem no OpenText un Microsoft, mūsu, vairāki desmiti klientu finanšu, apdrošināšanas, loģistikas, mazumtirdzniecības, telekomunikāciju, ražošanas, būvniecības un citās nozarēs koncentrējas uz ilgtspējīgu finanšu izaugsmi, savu darbinieku labklājību un pozitīvu ietekmi uz sabiedrību.

Mēs lepojamies, ka nodarbinām augsti kvalificētu speciālistu komandu, kurus vieno atbildība par savām darbībām, dotajiem solījumiem un sasniegtajiem rezultātiem. Mēs izvēlamies veidot uz abpusēju izaugsmi un ilgtermiņa sadarbību vērstas attiecības ar klientiem un partneriem, un pieņemt lēmumus, kas rada pozitīvu ietekmi uz vidi, kurā dzīvojam.

Komanda

Rinalds Sluckis

CEO

Rinalds Sluckis ir tehnoloģiju jomas uzņēmējs ar 20 gadu pieredzi starptautiskajā biznesā, „Digital Mind” dibinātājs un sākotnējais vadītājs, kura misija ir attīstīt kompāniju par stratēģisku digitālās transformācijas partneri Centrāleiropas un Ziemeļeiropas valstu organizācijām. Rinalds ir aizrautīgs triatlonists, vairākkārtējs sacensību „Ironman” uzvarētājs un pasaules čempionātu dalībnieks.

Edgars Stafeckis

Partneris

Edgars Stafeckis ir kaislīgs novators un efektivitātes entuziasts, kurš nepārtraukti meklē veidus, kā padarīt pasauli par labāku vietu, izmantojot tehnoloģijas. Viņa pieredze digitalizācijas un biznesa procesu automatizācijas projektos kalpo par vērtīgu avotu jaunām idejām un pozitīvai “get-things-done” attieksmei šo ideju īstenošanā.

Aivars Baļčūns

Partneris / Finanšu direktors

Kā Digital Mind finanšu direktors, Aivars atbild par uzņēmuma finansēm, kā arī administratīvo, juridisko, IT un personālvadības jomām. Aivars ir arī mūsu uzņēmuma personas datu aizsardzības eksperts.

Edgars Alksnis

Partneris / Tehniskais direktors

Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, ieviešot satura un procesu vadības risinājumus, Edgars ir īsts nozares eksperts un komandas līderis. Lai kāda nebūtu jūsu problēma, Edgaram vienmēr būs risinājums!

Māris Miezītis

Partneris / Risinājumu arhitekts

Mārī apvienojies mūziķis un matemātiķis, tāpēc viņam viegli izdodas pamanīt likumsakarības un strukturēt informāciju tā, lai atrastu labāko iespējamo risinājumu. Māris mūsu uzņēmumam pievienojās vēl kā students un gadu gaitā ir izaudzis par tehnoloģiju profesionāli ar iespaidīgu pieredzi biznesam kritisku procesu risinājumu ieviešanā.

Keits Kivisīlds

Partneris / Konsultants

Keits ir Digital Mind Igaunijas komandas līderis. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi uzņēmumu satura vadības risinājumu izstrādes un ieviešanas jomā, Keitam ir dziļas tehniskas zināšanas par OpenText Content Server platformu, un viņš ir piedalījies 100% šīs ECM platformas integrācijas projektu Igaunijā.

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!