Par Mums

Digital Mind ir biznesa tehnoloģiju eksperti ar ilggadēju pieredzi darbā ar Baltijas jūras reģiona vadošajiem uzņēmumiem. Mēs palīdzam organizāciju biznesa un IT nodaļām izveidot tehnoloģiju attīstības stratēģiju, kā arī ieviešam programmatūras risinājumus, kuri uzlabo dažādu biznesa procesu efektivitāti, palīdzot nopelnīt vairāk un iztērēt mazāk. Mēs ticam, ka gudra tehnoloģiju izmantošana ikvienam uzņēmumam var nodrošināt vērā ņemamas priekšrocības pār konkurentiem, un varam to apliecināt ar sava darba rezultātiem. Digital Mind savu darbību uzsāka 2004. gadā. Šo 15 gadu laikā no dažu cilvēku kompānijas esam izauguši par starptautisku uzņēmumu ar birojiem visās trīs Baltijas valstīs. Šodien Digital Mind saviem klientiem piedāvā gan konsultācijas par kopējo organizācijas digitālo stratēģiju, gan arī mūsu globālo partneru OpenText, IBM, Microsoft, Software AG un Optimal Systems izstrādāto uzņēmuma satura vadības (ECM), biznesa analītikas (BA), Robotikas Procesu Automatizācijas (Robotics Process Automation – RPA) un citu biznesa tehnoloģiju risinājumu licences, adaptēšanu un uzturēšanu. Savas darbības laikā esam veiksmīgi īstenojuši vairāk nekā 130 projektus klientiem finanšu, apdrošināšanas, loģistikas, būvniecības, telekomunikāciju, pārtikas rūpniecības, vairumtirdzniecības, valsts pārvaldes un daudzās citās nozarēs. Mūsu uzņēmumā strādā speciālisti, kurus vieno profesionāla attieksme pret ikvienu uzdevumu, ievērojama pieredze, kā arī nerimstoša interese par jaunākajām biznesa tehnoloģijām un to ietekmi uz biznesa procesiem. Mēs ticam, ka ar zināšanām ir jādalās, tāpēc labprāt sadarbojamies ar augstskolām, kā arī regulāri dalāmies pieredzē mūsu blogā un dažādās konferencēs un semināros.

Komanda

Ingemārs Liakovičus

Partneris / Valdes priekšsēdētājs

Ingemārs ir pārdošanas profesionālis, treneris un lektors ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi dažādu industriju biznesa attīstībā un vadībā. Ingemāra misija Digital Mind ir izprast klientu vajadzības un salāgot tās ar mūsu piedāvātajiem risinājumiem.

Aivars Baļčūns

Partneris / Finanšu direktors

Kā Digital Mind finanšu direktors, Aivars atbild par uzņēmuma finansēm, kā arī administratīvo, juridisko, IT un personālvadības jomām. Aivars ir arī mūsu uzņēmuma personas datu aizsardzības eksperts.

Edgars Stafeckis

Partneris / Valdes loceklis

Ar vairāk nekā 8 gadu pieredzi visaptverošu risinājumu pārdošanā, ieviešanas konsultēšanā un projektu vadībā, Edgars vienmēr pirmajā vietā liek klienta intereses. Viņš sadarbojas ar mūsu konsultantiem, lai rastu risinājumus kā ierastiem, tā neierastiem klientu biznesa izaicinājumiem.

Rinalds Sluckis

Partneris / Padomes priekšsēdētājs

Rinalds ir Digital Mind un vēl vairāku tehnoloģiju uzņēmumu līdzdibinātājs. Vairākus gadus pavadījis kā profesionāls triatlonists, Rinalds augsti vērtē nepārtrauktu attīstību it visos savas dzīves aspektos. Viņš mēģina rast un iedvesmot līdzīgu attieksmi savos kolēģos, partneros un klientos.

Edgars Alksnis

Partneris / Konsultants

Ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi, ieviešot satura un procesu vadības risinājumus, Edgars ir īsts nozares eksperts un komandas līderis. Lai kāda nebūtu jūsu problēma, Edgaram vienmēr būs risinājums!

Māris Miezītis

Partneris / Konsultants

Mārī apvienojies mūziķis un matemātiķis, tāpēc viņam viegli izdodas pamanīt likumsakarības un strukturēt informāciju tā, lai atrastu labāko iespējamo risinājumu. Māris mūsu uzņēmumam pievienojās vēl kā students un gadu gaitā ir izaudzis par tehnoloģiju profesionāli ar iespaidīgu pieredzi biznesam kritisku procesu risinājumu ieviešanā.

Keits Kivisīlds

Partneris / Konsultants

Keits ir Digital Mind Igaunijas komandas līderis. Ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi uzņēmumu satura vadības risinājumu izstrādes un ieviešanas jomā, Keitam ir dziļas tehniskas zināšanas par OpenText Content Server platformu, un viņš ir piedalījies 100% šīs ECM platformas integrācijas projektu Igaunijā.