17.03.2020.

Digital Mind

Pakalpojumu nepārtrauktībai un attālinātam darbam piedāvājam e-parakstīšanas risinājumu bez maksas!

Daudzi uzņēmumi patreiz pastiprināti domā par to, kā nodrošināt pakalpojumus attālināti. Lai to varētu darīt, ir jānodrošina lietotāju autentifikācija un darījumu apstiprināšana ar juridisku spēku. Te palīgā nāk elektroniskās identitātes un elektroniskā parakstīšana.

Ņemot vērā valstī izveidojušos situāciju un neziņu par tās ietekmi, piedāvājam uzņēmumiem izmantot mūsu risinājumu SigningServices 3 mēnešus bez maksas.

SigningServices ļaus jums:

  1. Nodrošināt pilnībā attālināti pieejamus pakalpojumus, ievērojot sociālo distancēšanos
  2. Klientiem ērtā un vienkāršā veidā apstiprināt darījumus tiešsaistē ar Smart-ID vai eID karti
  3. Ievērot drošības un normatīvās prasības

Informācija par SigningServices

Reaģējot uz «Covid-19» izraisīto situāciju un ievērojot sabiedrības intereses, tiek slēgti klientu apkalpošanas centri, darbs tiek organizēts iespējami attālināti un ievērojot sociālo distancēšanos. Ikviens domā par to, kā nepārtraukt pakalpojumu pieejamību un klientu apkalpošanu.

Ievietojot SigningServices jūsu uzņēmuma online kanālos – klientu portālos un mājaslapās – klienti varēs ērtā un vienkāršā veidā pieteikties un saņemt jūsu pakalpojumus pilnībā attālināti, izmantojot Smart-ID vai eID karti. Risinājums strādās jūsu uzņēmuma ugunsmūros, nodrošinot jums pilnu kontroli pār elektroniskās parakstīšanas procesu un informācijas drošību.

Lai ieviestu elektronisku lietotāju autentifikāciju un parakstīšanu nepieciešams pieteikties SigningServices risinājumam, pēc kā jums tiks nosūtīta instrukcija un nodrošināta konsultācija par to, kā pievienot risinājumu jūsu online kanāliem.

Pieteikties

Lasīt vēl:

Pilnīgi digitāli pakalpojumi un procesi. Kā to panākt?

Ieviest e-parakstīšanu ir vienkārši ar „SigningServices”

Intergaz klientu apkalpošanas digitalizācijas pieredze. Klientu apkalpošana tiešaistē no A līdz Z