11.09.2017.

Digital Mind

OpenText aktualitātes | Septembris 2017

Vasaras noslēgums sev līdzi atnesis arī pastiprinātu rosību birojos visās Latvijas malās. Lielais atvaļinājumu laiks ir beidzies un ir īstais laiks apskatīt, ko jaunu šis rudens sola uz OpenText satura vadības platformas balstīto risinājumu lietotājiem.VIDEO: Magellan - pieņem lēmumus ar mākslīgā intelekta atbalstuMūsdienās ikvienas organizācijas rīcībā ir masīvs daudzums datu, kura pilnīga pārraudzīšana un izmantošana nav neviena cilvēka smadzeņu spēkos. OpenText uzskata, ka risinājums ir Magellan - sistēma, kas apvieno biznesa analītikas instrumentus ar mašīnmācīšanās un mākslīgā intelekta elementiem, lai apvienotu, pārvaldītu un analizētu lielu datu un satura daudzumu jūsu satura vadības sistēmās.

VIEDOKLIS: Satura vadība - ne tikai lielajiem uzņēmumiemNereti nākas saskarties ar viedokli, ka satura vadības un citi uzņēmuma pārvaldības instrumenti ir noderīgi tikai lieliem uzņēmumiem, ar simtiem vai pat tūkstošiem darbinieku. Gan Digital Mind, gan OpenText ir pārliecināti, ka tā nav taisnība, taču atslēga slēpjas atbilstošas satura vadības stratēģijas definēšanā un piemērotājās tehnoloģiju platformas izvēlē. Kā to izdarīt - savu versiju piedāvā OpenText produktu menedžeris Kriss Vinders.

ATZINĪBA: OpenText Exstream atzīst par nozares līderiDažādi OpenText produkti turpina saņemt atzinību kā neapstrīdami savas nozares līderi. Šoreiz par tādu atzīts klientu komunikācijas vadības risinājums OpenText Exstream, kura dēļ žurnāls "Document Strategy" OpenText iekļāvis savā "Hot 100 Companies" topā. Exstream ir risinājums, kurš nodrošina centralizētu, personalizētu, automatizētu un regulatoru prasībām un normatīvajiem aktiem atbilstošu, un ar citām biznesa badības sistēmām integrētu klientu komunikāciju.

NĀKOTNE: Vai darba ņēmēji būs digitālās revolūcijas zaudētāji?Pēdējā laikā tiek daudz runāts par to, kādu iespaidu uz ekonomiku, sabiedrību kopumā un arī uz katru cilvēku individuāli atstās kārtējā industriālā revolūcija, kuras rezultātā arvien lielāks līdz šim manuāli veiktais darba apjoms tiks automatizēts vai nonāks roboto rokās. Savu viedokli par to, vai šodienas darba ņēmējiem nākotni jāgaida ar bažām vai cerībām, paudis arī OpenText CEO Marks Barenečea.