05.10.2017.

Digital Mind

OpenText aktualitātes | Oktobris 2017

Bezmaksas e-grāmata par digitālajām inovācijām, padomi Content Suite personalizācijā, stāsts par mākslīgā intelekta atbalstītiem analītikas risinājumiem, kā arī ieskats uzņēmumu satura vadības risinājumu nākotnē - tas īsumā par to, ko atradīsiet oktobra mēneša OpenText aktualitāšu apskatā.E-GRĀMATA: The Golden Age of Innovation - par brīvuTehnoloģijas, kas radikāli maina pasauli, biznesu un mūsu dzīves, tādas kā mākslīgais intelekts, robotika, analītika, lietu internets, mākoņskaitļošana un 3D printēšana - ir šodienas realitāte. Viss liecina par to, ka šobrīd ir sācies inovāciju zelta laikmets, ko daudzi dēvē par ceturto industriālo revolūciju. Savā grāmatā "The Golden Age of Innovation", OpenText vadītājs Marks Barenečea iedziļinās mūsu nerimstošajā vēlmē iegūt vēl vairāk zināšanu, un pēta digitālo revolūciju, kura maina teju ikvienu pasaules industriju.

UZZINI: Kā personalizēt jūsu OpenText Content SuiteJa vēlaties, lai jūsu satura vadības platforma būtu maksimāli efektīva, to nepieciešams personalizēt tā, lai katrs darbinieks primāri redzētu tieši sev visvairāk nepieciešamos dokumentus un citu saturu. To panākt nav sarežģīti. Šie 5 soļi palīdzēs jūsu IT departamentam pielāgot OpenText Content Suite dažādu darbinieku grupu vajadzībām.

ANALĪTIKA: Kā mākslīgā intelekta balstīta analītika var palīdzēt jūsu maksājumu biznesamViens no šā brīža nozīmīgākajiem jautājumiem banku nozarē ir: kā vislabāk izmantot mākslīgo intelektu un analītikas risinājumus, lai pārveidotu ikvienu biznesa aspektu - no iekšējām operācijām, līdz klientu pieredzei un maksājumu veikšanai. Ko šo procesu atvieglošanai var piedāvā OpenText? 

NOSKATIES: Prezentācija par satura vadības nākotniGalvenā konferences Enterprise World prezentācija bija piemērots brīdis, lai izvērtētu, kurp dodas satura vadības nozare, demonstrētu svaigākos produktu demo, kā arī uzklausītu kādu OpenText klientu, kurš jau šobrīd izmanto ļoti progresīvu pieeju satura vadības procesu organizēšanai savā uzņēmumā.