Microsoft Power Platform – tramplīns biznesa izaugsmei

Microsoft Power Platform ir augstas produktivitātes lietojumprogrammu izstrādes platforma, kas ietver vairākus rīkus biznesa risinājumu veidošanai vienā integrētā vidē. Platforma piedāvā uzņēmējiem reāllaikā analizēt un vizualizēt biznesa rezultātus, ātri un vienkārši izveidot pielāgotas lietotnes, automatizēt darbplūsmas, integrēt mākslīgā intelekta iespējas jeb, citiem vārdiem sakot, rast jaunas pieejas un risinājumus biznesa rādītāju uzlabošanai.

Microsoft Power Platform ietilpst – Power BI, Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agents.

Power BI – sniegs konsolidētu ieskatu, interaktīvus pārskatus un analīzi par uzņēmuma biznesa rādītājiem, neatkarīgi no darbinieka atrašanās vietas. Šis rīks ir ērti lietojams gan tīmeklī, gan mobilajās ierīcēs, un ar tā palīdzību iespējams apkopot datus par dažādām tirdzniecības, ražošanas, mārketinga u.c. aktivitātēm no dažādiem datu avotiem, tos atspoguļot vizuālos un labi pārskatāmos grafikos. Power BI ļaus pieņemt efektīvākus lēmumus, kas balstīti reāllaika datos.

Power Apps –  ar “low code” pieeju palīdzēs izveidot un pielāgot mobilās lietotnes, dažādu procesu uzlabošanai un paātrināšanai. Tās iespējams veidot gan pilnīgi no jauna, gan izmantot piedāvātos šablonus, tos pielāgojot uzņēmuma individuālajām vajadzībām. Piemēram, ar Power Apps palīdzību iespējams izveidot produktivitātes aplikāciju, kurā lietotāji var izteikt savas idejas, kā optimizēt un racionalizēt savus darba uzdevumus. Lietotnes var savienot ar jau esošām datu platformām un tiešsaistes vai lokāliem datu avotiem. Būtisks ieguvums – izstrādājot aplikācijas, nav jādomā par gala lietotāja mobilās iekārtas ražotāju, versiju un citiem parametriem, par to jau ir padomājis platformas izstrādātājs.

Power Automate – palīdzēs automatizēt un integrēt gan vienkāršus, gan sarežģītākus biznesa procesus starp dažādām programmām un servisiem. Platforma piedāvā vairāk kā 400 gatavus savienojumus ar populārākajām sistēmām un publiskajiem servisiem. Ja šo servisu sarakstā nav meklētā, tad vienmēr var izmantot Power Automate Desktop, kas ir pilnvērtīgs RPA jeb robotikas procesu automatizācijas rīks. Automatizācija var notikt gan brīžos, kad citās sistēmās notiek iepriekš definēti procesi vai arī īpaši nozīmētos laikos. Tas palīdzēs atbrīvoties no darbībām, kas regulāri atkārtojas, ir nemainīgas un aizņem daudz laika.  

Power Virtual Agents – ļaus ekspertiem, sekojot instrukcijām un bez programmēšanas, veidot virtuālos asistentus (jeb čatbotus), kas veiks dažādas darbības klientu vai uzņēmuma partneru vārdā, paātrinot komunikāciju un nodrošinot atbalstu 24/7. Virtuālos asistentus iespējams integrēt ar daudziem servisiem un sistēmām, kā arī nemitīgi pilnveidot. 

Produktu veiksmīga integrācija var radīt patiesu digitālo transformāciju uzņēmumā un pavērt jaunas attīstības iespējas.  

Mēs – Digital Mind palīdzam lielām un vidējām organizācijām ieviest ilgtspējīgu biznesa praksi, digitalizējot to būtiskos procesus. Mūsu procesu digitalizācijas risinājumi atbalsta vides – sociālās – pārvaldības stratēģijas un ļauj klientiem dažādās nozarēs koncentrēties uz ilgtspējīgu finanšu izaugsmi, darbinieku labklājību un pozitīvu ietekmi uz sabiedrību.