08.09.2021.

Digital Mind

“Microsoft CEE” reģionālais direktors: šis ir īstais brīdis procesu automatizācijai

Roboti mūsu darba vietās vairs nav retums, taču šobrīd esam pagrieziena punktā, kad to klātbūtne ļoti strauji pieaugs. Pirmo reizi vēsturē esam tādā tehnoloģiju attīstības posmā, kad cilvēki bez padziļinātas izglītības IT jomā var radīt aplikācijas un vienkāršas tehnoloģijas sava biznesa attīstībai, norāda “Microsoft CEE” reģionālais direktors Mirads Magličs.

Viņš uzskata, ka šis ir īstais brīdis uzņēmumā uzsākt procesu automatizāciju, jo tas ir lielisks rīks, kā pārvarēt pandēmijas radītos izaicinājumus. Attālinātais darbs rada bažas, kā kontrolēt darbiniekus, kā sadarboties, kā nodrošināt drošību. Visu nevar atrisināt ar automatizāciju, taču tā var ļoti palīdzēt pārvarēt šo sarežģīto laiku un veicināt uzņēmuma attīstību.

Mirads Magličs uzsver, ka klienti vēlas, lai pakalpojums tiek nodrošināts arvien ātrāk, bet cilvēka potenciāls un spējas attiecībā uz tehniskām darbībām ir ierobežots, tādēļ ir gudri tās uzticēt robotiem, tā iegūstot ātrāku rezultātu par zemākām izmaksām, izvairoties no cilvēciskām kļūdām, un vairāk laika atvēlot inovācijām un stratēģiskai domāšanai.

Viņš iesaka izmēģināt Power Automate rīku, kas palīdz izveidot automatizētas darbplūsmas starp dažādām lietotnēm un pakalpojumiem, lai sinhronizētu failus, saņemtu paziņojumus, apkopotu datus un veiktu citas darbības. Tas palīdzēs celt produktivitāti, kļūt efektīvākiem un uzlabos drošību. Kā arī Power Automate Desktop, kas pieejams par brīvu personīgai un profesionālai automatizācijai, un var palīdzēt uzlabot personīgo produktivitāti.

Mirada Magliča prezentācija “Mūsu kolēģi – roboti. Kāpēc automatizācija ir vērtīga”,
Digital Mind organizētās konferences "Robots are here" ietvaros