Latvijas tehnoloģiju uzņēmums “Digital Mind” iegādājas ERP profesionāļus – Lietuvas “Alna Business group”

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums AS “Digital Mind”, kas specializējas lielu un vidēju organizāciju biznesa procesu digitalizācijā Baltijas valstīs, ir iegādājies Lietuvas tehnoloģiju profesionāļus “Alna Business group”.  

Grupas sastāvā ietilpst 3 uzņēmumi – UAB “Alna Business”, UAB “Alna Business Solutions” un meitas uzņēmums Polijā “Alna Business Solutions”. Grupas uzņēmumi ir vadošie uzņēmumu resursu vadības nodrošinātāji Lietuvā un Polijā, un specializējas “Microsoft Dynamics” un “SAP” programmatūras risinājumos un pakalpojumos. 

Darījums ļaus “Digital Mind” ievērojami paplašināt savu procesu automatizācijas produktu un pakalpojumu klāstu, esošo piedāvājumu papildinot ar risinājumiem uzņēmumu resursu vadībai un finanšu pārvaldībai. Tādējādi “Digital Mind” kļūs par vienas pieturas pakalpojumu sniedzēju Baltijas reģiona privātā un publiskā sektora klientiem, spējot nodrošināt visas svarīgākās biznesa lietojumprogrammas būtisko biznesa procesu digitalizācijai. Uzņēmuma biroji būs Rīgā, Viļņā, Tallinā un Varšavā ar vairāk nekā 160 darbiniekiem; 2022. gadā plānotie konsolidētie ieņēmumi sasniegs aptuveni 12 miljonus eiro. 

“Ņemot vērā arvien pieaugošo darbaspēka trūkumu un tirgus traucējumus, kurus izraisījusi karadarbība Ukrainā, mēs esam pārliecināti, ka organizācijām mūsu reģionā intensīvāk jāievieš viedo tehnoloģiju risinājumi, lai veicinātu ilgtspējīgu uzņēmējdarbību un noturību pret strauji mainīgo vidi. Vēlamies piedāvāt integrētus produktus un pakalpojumus, kas atbalsta visas svarīgākās organizācijas uzņēmējdarbības funkcijas, taču līdz šim mums pietrūka kompetence uzņēmumu resursu plānošanas un finanšu vadības risinājumu jomā. Šī darījuma rezultātā esam tādu ieguvuši. Mēs esam patiesi gandarīti par “Alna Business group” komandas zināšanām, klientu lojalitāti un pakalpojumu kvalitāti, kas ir veidojusies vairāk nekā 20 gadu darbības laikā. Esam pārliecināti, ka līdzības abu uzņēmumu vērtībās un izaugsmes ambīcijās būs stabils pamats, lai kļūtu par Baltijas līderiem uzņēmumu biznesa lietojumprogrammu risinājumu jomā”, norāda “Digital Mind” vadītājs Rinalds Sluckis

“Šis darījums “Alna Business group” ir liels solis, lai paplašinātu tirgus sasniedzamību un radītu jaunas iespējas. Tās ir arī būtiskas pārmaiņas mūsu komandai, kas iegūs jaunus produktus un zināšanas, ļaujot paplašināt mūsu uzņēmuma resursu vadības risinājumu piedāvājumu. Mūsu kompetence uzņēmumu resursu plānošanā lieliski iekļaujas “Digital Mind” sniegto pakalpojumu klāstā, un mēs ceram, ka mūsu sadarbība veicinās uzņēmumu kopējo izaugsmi, turklāt šis darījums rada potenciālu turpmākai biznesa attīstībai Polijā un citās Centrāleiropas valstīs,” atzīst Darius Bužinskas, “Alna Business Solutions” izpilddirektors. 

Lietuvā un Polijā uzņēmums turpinās darboties ar nosaukumu “Alna Business Solutions”. 

Turpmāk “Digital Mind” piedāvās “Microsoft Dynamics” un “SAP” uzņēmumu resursu plānošanas risinājumus un pakalpojumus saviem klientiem Latvijā un Igaunijā, kā arī nodrošinās savus līdzšinējos produktus un pakalpojumus “Alna Business group” klientiem vairāk nekā 300 organizācijās Lietuvā un Polijā. 

“Digital Mind” finanšu un iegādes darījuma konsultants bija “BIC Securities”, juridiskās konsultācijas sniedza advokātu birojs “drill.” un “Walless”, savukārt Pārdevēja juridiskais konsultants bija advokātu birojs “Cobalt”. 

Par “Digital Mind” 

Kopš 2005. gada Digital Mind palīdz lielām un vidējām organizācijām Baltijas valstīs samazināt biznesa darbības izmaksas, palielināt darbinieku produktivitāti un nodrošināt uzņēmuma noturību, digitalizējot būtiskos procesus modernās informācijas vadības sistēmās. Digital Mind risinājumi atbalsta vides – sociālās – pārvaldības (ESG) stratēģijas un ļauj klientiem dažādās nozarēs koncentrēties uz ilgtspējīgu finanšu izaugsmi, darbinieku labklājību un pozitīvu ietekmi uz sabiedrību. 

Par “Alna Business group” 

Jau vairāk nekā 20 gadus “Alna Business group” saviem klientiem piedāvā uzņēmumu resursu plānošanas (ERP) risinājumus. Grupas uzņēmumi ir Microsoft Dynamics un SAP ieviešanas eksperti, kas nodarbina vairāk nekā 100 sertificētu profesionāļu, kuri īstenojuši ap 700 ERP risinājumu projektus 20 valstīs. 

Kontaktiem: 

Rinalds Sluckis 

Digital Mind vadītājs 

+371 29166335 

Rinalds.Sluckis@digitalmind.lv