Laipni lūgti pirmajā virtuālajā samitā “Grow with Cloud”, kas norisināsies 21. oktobrī

Digitalizācija ir izmainījusi pasauli. Uzņēmumi piedzīvo milzīgas pārmaiņas līdz ar ceturto rūpniecisko revolūciju, kuru raksturo savienojamības, procesu automatizācijas, mākslīgā intelekta (MI) un datošanas jaudas paātrinājums. Uzņēmumiem jāatbalsta mūsdienu darbs, jāiesaista savi klienti un jāsavieno globālie komercijas un tirdzniecības tīkli.

Tādēļ uzņēmums “Digital Mind” ar prieku aicina Jūs piedalīties mūsu partneru “OpenText” pirmajā veidotajā virtuālajā samitāCentrālai Austrumeiropai/NVS/Krievijai: “Grow with Cloud”, kas norisināsies ceturtdien, 2021. gada 21. oktobrī, no plkst. 10:00 līdz plkst. 13:00 CEST. Pasākuma valoda- angļu.

Jūs uzzināsiet:

  • Kā “OpenText” palīdz saviem klientiem Centrālajā un Austrumeiropā, kā arī NVS sasniegt panākumus;
  • Kā paātrināt izaugsmi, izmantojot mākoņrisinājumus;
  • Kā informācijas pārvaldība nodrošina ceļu uz izaugsmi.

Ja vēlaties un spējat pieņemt vai ietekmēt lēmumus, uzdrošināties domāt plašāk ilgtermiņā, atrisināt ar uzņēmējdarbību saistītās problēmas un virzīt uzņēmumu uz attīstību, tad Jums ir jāpiedalās!

Darba kārtība

10:00-10:10Priekšvārds un atklāšana – Sandra Tiskens, RVP CEECIS reģions, “OpenText” un Rafal Laba, vecākais pārdošanas direktors, Centrālā un Austrumeiropa, “OpenText”
10:10-10:15“OpenText” vīzija – Mark Barrenechea, iestādes vadītājs un galvenais tehnoloģiju vadītājs, “OpenText”
10:15-10:50Grupas diskusija: “Grow with Cloud” – Sandra Tiskens, RVP CEECIS rajons, “OpenText” un Rafal Laba, vecākais pārdošanas direktors, Centrālā un Austrumeiropa, “OpenText” un “OpenText” viesi.
10:50-11:25Digitālā pieredze: Iegūsti klientus uz dzīvi – Pawel Walczak, vecākais tirdzniecības izpilddirektors, “OpenText” un “OpenText” viesi.
11:25-11:55Pārvaldi saturu, kas iedarbina mūsdienu darbu – Martin Vogel, risinājumu konsultēšanas vadītājs, CEECIS reģions, “OpenText” un “OpenText” viesi.
11:55-12:30Jūsu piegādes ķēde: Integrējiet, pārvaldiet un droši apmainieties ar datiem starp cilvēkiem, sistēmām un lietām – Sandra Tiskens, RVP CEECIS reģions, “OpenText” un “OpenText” viesi.
12:30-13:00“OpenText” un partneri: “The Golden Union” – Sandra Tiskens, RVP CEECIS reģions, “OpenText” un Lee Gale, RVP, sakari un alianses, “OpenText”.
13:00-13:05Nobeigums – Sandra Tiskens, RVP CEECIS reģions, “OpenText”.

Ja Jūs interesē vai ja tāda interese par pasākuma tēmu radīsies, nekautrējieties izpētīt vairāk, kā mēs uzņēmumā “Digital Mind” varam Jums palīdzēt iegūt vēl vairāk un palīdzēt ieviest mūsdienīgus risinājumus biznesa izaugsmei Jūsu uzņēmumā.