01.03.2018.

Digital Mind

Izmaiņas Digital Mind vadības komandā

Informācijas tehnoloģiju nozarē nepatrauktas pārmaiņas ir ikdienas sastāvdaļa. Tajā strādājošajiem uzņēmumiem ir jābūt gataviem mainīties, lai saglabātu un palielinātu savu konkurētspēju. Tādēļ arī mēs esam veikuši izmaiņas savā vadības komandā, lai tajā vēl labāk izmantotu mūsu darbinieku prasmes, zināšanas un uzkrāto pieredzi.No 2018. gada 20. februāra par AS Digital Mind valdes priekšsēdētāju ir kļuvis ilggadējais uzņēmuma valdes loceklis un izpilddirektors Dmitrijs Grišins. Valdes locekļa amatu mūsu uzņēmumos visās trijās Baltijas valstīs turpmāk ieņems uzņēmuma pārdošanas un biznesa attīstības vadītājs Ingemārs Liakovičus.

 “Mūsu uzņēmuma vizītkarte vienmēr ir bijusi profesionalitāte un fokusēšanās uz vērtības radīšanu mūsu klientiem."


"Galvenie izaicinājumi tuvāko gadu laikā būs saistīti ar nepieciešamību īstenot vēl lielāka mēroga projektus, kuri iziet ārpus viena tirgus robežām. Mūsu komandā darbojas visaugstākā līmeņa profesionāļi, tādēļ esmu drošs, ka šis uzdevums mums ir pa spēkam,” nešaubās jaunais Digital Mind vadītājs Dmitrijs Grišins.

“Esmu gandarīts, ka uzņēmuma akcionāri ir novērtējuši manu gadu gaitā uzkrāto pieredzi un atbilstošās rakstura īpašības un uzticējuši papildus līdzšinējai atbildības sfērai – biznesa attīstības vadībai, piedalīties uzņēmuma kopējās pārvaldības jautājumu risināšanā. Mans uzdevums ir turpināt veiksmīgi attīstīt uzņēmuma biznesu Baltijas valstīs, izveidot un attīstīt jaunus, inovatīvus produktus, veicināt reģiona vadošo uzņēmumu efektivitātes un konkurētspējas paaugstināšanos, ejot digitālās transformācijas un inovāciju ceļu,” stāsta Ingemārs Liakovičus.

Savukārt līdzšinējais Digital Mind vadītājs un akcionārs Rinalds Sluckis turpmāk uzņēmumā līdzdarbosies stratēģiskā padomdevēja lomā, kļūstot par AS Digital Mind padomes priekšsēdētāju. “Pēdējo trīs gadu laikā esam pārveidojuši Digital Mind par starptautisku kompāniju ar pilnvērtīgu klātbūtni visu Baltijas valstu tirgos. Nākamais solis ir tālāka komandu integrācija un jaunu projektu īstenošana, pragmatiski un koordinēti izmantojot mūsu jauniegūtos resursus. Tas prasa jaunu pieeju plānošanā un uzņēmuma vadībā, un tieši Dmitrijs un Ingemārs ir līderi, kuru zināšanas un personības ir visvairāk piemērotas tās veiksmīgai īstenošanai. Es nešaubīgi ticu, ka viņi turpinās vest Digital Mind pretī vēl lielākiem panākumiem.”