Informācijas plūsmas kontrole ir uzņēmuma labas pārvaldības atslēga

Pagājušajā gadā pārejai uz attālinātu darbu nebija laika sagatavoties. Strauji pieņemtie lēmumi vīrusa apkarošanai bija šoks daudziem, jo paralizēja līdzšinējo darbu daudzās jomās. Lai nezaudētu biznesu, bija ātri jāpārorganizē darbs un jāpielāgo jaunajiem apstākļiem. Ātri pieauga platformu, kas nodrošina attālinātu sanāksmju organizēšanu, lietošana.

Microsoft informācija liecina, ka dienā platformu Microsoft Teams izmanto vairāk nekā 44 miljoni darba grupu lietotāju. Taču ne vienmēr tiek pievērsta nepieciešamā uzmanība informācijas plūsmas kontrolei.

Atkarībā no uzņēmuma specifikas, darba dokumenti var saturēt vairāk vai mazāk sensitīvu informāciju, kas saistīta ar klientu datiem, biznesa darījumiem u.tml. Tā kā šobrīd daudz sanāksmju tiek noturētas attālināti, notiek arī intensīva informācijas apmaiņa starp dalībniekiem, tāpēc ir ļoti būtiski, lai darbinieki zinātu, kā droši koplietot un glabāt informāciju, lai tas atbilstu uzņēmuma korporatīvās pārvaldības politikai un drošības noteikumiem.

Uzņēmuma izmantotās platformas dažādie kanāli var saturēt daudz satura, failu, video, iekšējo un ārējo saišu uz dažādām vietnēm un trešo pušu lietotājprogrammām, tāpēc šis saturs ir rūpīgi jāpārvalda. Ja kāds uzdevums tiek paveikts un kanāls likvidēts, tā saturs ir jāarhivē vai jāiznīcina.

Ar programmatūras Opentext palīdzību uzņēmumi var kontrolēt Microsoft Teams izmantoto saturu, nodrošinot, ka konkrētai informācijai var piekļūt tikai tie darbinieki, kam tas nepieciešams darba vajadzībām, ietaupot iekšējo IT darbinieku resursus, palīdz pārvaldīt satura dzīves ciklu un atbrīvoties no nesvarīgas informācijas.

Šobrīd informācijas plūsmas kontrole starp darbiniekiem, kas strādā attālināti, ir īpaši svarīga un liecina par uzņēmuma pārvaldības kvalitāti.

Parūpējieties par sava uzņēmuma informāciju un stipriniet satura labas pārvaldības principus, iepazīstot Digital Mind piedāvāto Opentext Extended ECM risinājumu.

Mēs – Digital Mind palīdzam lielām un vidējām organizācijām ieviest ilgtspējīgu biznesa praksi, digitalizējot to būtiskos procesus. Mūsu procesu digitalizācijas risinājumi atbalsta vides – sociālās – pārvaldības stratēģijas un ļauj klientiem dažādās nozarēs koncentrēties uz ilgtspējīgu finanšu izaugsmi, darbinieku labklājību un pozitīvu ietekmi uz sabiedrību.