Latviešu

Dynamics 365 Business Central

Dynamics 365 Business Central (iepriekš zināms kā Dynamics NAV un Navision) ir Microsoft izstrādāts “viss vienā” uzņēmējdarbības resursu vadības risinājums. Tas nodrošina vidējiem un vidēji lieliem uzņēmumiem visaptverošu rīku kopumu finanšu, ražošanas, piegādes ķēdes pārvaldības, pārdošanas un klientu apkalpošanas jomā.

Sazinieties ar mums

Pilnveido biznesa procesus

Pieņem datos balstītus lēmumus

Nodrošini papildus ieguvumus klientiem, darbiniekiem un uzņēmumam

Saīsini laiku no idejas līdz rezultātam

Paātrini inovācijas

Esi soli priekšā saviem konkurentiem

Pateicoties intuitīvam dizainam, elastīgām ieviešanas iespējām un nevainojamai integrācijai ar citiem Microsoft produktiem, piemēram, Office 365 un Power BI, Dynamics 365 Business Central ļauj uzņēmumiem pieņemt labākus lēmumus un ātri pielāgoties mainīgajiem tirgus apstākļiem. Neatkarīgi no tā, vai esat augošs jaunuzņēmums vai nobriedusi organizācija, Business Central nodrošina rīkus un ieskatu, kas ir nepieciešams, lai apsteigtu konkurentus un sasniegtu savus uzņēmējdarbības mērķus.

Sazinieties ar mums

Dynamics 365 Business Central funkcionalitāte

Business Central piedāvā dažādas iespējas dažādām uzņēmējdarbības jomām, tostarp finanšu pārvaldībai, krājumu pārvaldībai, pārdošanai un iepirkumiem, projektu vadībai un klientu apkalpošanai. Tā iekļauj arī tādas advancētas iespējas kā mākslīgais intelekts, mašīnmācīšanās un automatizācija, lai ļautu uzņēmumiem uzlabot savu darbību un palielināt konkurētspēju.

Finanšu pārvaldība un grāmatvedība
 • Virsgrāmata
 • Budžeta pārvaldība
 • Naudas plūsmas prognozes
 • Bankas kontu un maksājumu plūsmas pārvaldība
 • Ilgtermiņa aktīvu pārvaldība
 • Dažādu finanšu pārskatu veidošana
Pārdošanas vadība
 • Pārdošanas līgumi un pasūtījumi
 • Pārdošanas rezultātu un rentabilitātes analīze
 • Cenu un piedāvājumu
Piegādes ķēdes pārvaldība
 • Krājumu plānošana un pārvaldība
 • Iepirkuma pasūtījumu un piegādātāju saistību pārvaldība
 • Iepirkuma cenu pārvaldība
Ražošanas pārvaldība

No plānošanas posma līdz galaproduktam: resursu un izejvielu plānošana, ražošanas pasūtījumu uzraudzība un produkta izmaksu veidošana.

Projektu vadība un resursu plānošana
 • No projekta budžeta plānošanas līdz galīgajam novērtējumam
 • Projektu un tiem piešķirto resursu un krājumu uzraudzība
 • Plāna un faktiskās situācijas salīdzinājums
Servisa pakalpojumu plānošana
 • Pakalpojumu speciālistu darba laika pārskati
 • Klientu apkalpošanas nodrošināšana saskaņā ar līguma noteikumiem
 • Pakalpojumam nepieciešamo preču pasūtījumu plānošana un izpilde
 • Pakalpojumu rentabilitātes analīze
Uzņēmējdarbības analīze un informācijas pārvaldība

Visaptveroša un aktuāla informācija un uzņēmējdarbības procesu analīze ar Power BI palīdzību, lai atbalstītu datos balstītus uzņēmējdarbības lēmumus.

Vairāku uzņēmumu un vairāku valodu atbalsts

Nodrošiniet netraucētu uzņēmējdarbības attīstību, izmantojot vairāku uzņēmumu grāmatvedību un vairāku valodu atbalstu.

Business Central lokāli pret SaaS

Dynamics 365 Business Central var izvietot uz uzņēmuma servera (lokāli jeb “On-premise”) vai Microsoft mākonī (“Programmatūra kā pakalpojums” jeb “Sofware-as-a-service” (SaaS)). Izmantojot SaaS versiju, nebūs jāuztraucas par sistēmas licencēm, SQL licencēm, serveriem, serveru telpu uzturēšanu un ar to saistīto personālu – visas sistēmas darbības izmaksas, tostarp plānotie atjauninājumi, jau ir iekļauti mēneša maksā. Ja vēlaties patstāvīgi uzraudzīt sava uzņēmuma resursu vadības sistēmas IT infrastruktūru un atjauninājumu grafiku, pareizais risinājums ir lokālā versija.

SaaS

 • Abonēšanas maksa
 • Ieviešanas maksa
 • Mācību maksa
 • Paplašināšanas izmaksas
 • Uzturēšanas maksa
vs

On-Premise

 • Licencēšanas izmaksas
 • Pielāgošana
 • Ieviešanas maksa
 • Aparatūras izmaksas
 • IT personāla izmaksas
 • Uzturēšanas maksa
 • Mācību maksa

Latvijas uzņēmumi uzticas Dynamics 365

Vairāk nekā 33% Latvijas uzņēmumu ar vismaz 90 darbiniekiem izmanto Dynamics 365 kā galveno uzņēmējdarbības pārvaldības sistēmu.* Sazinies ar mums, lai uzzinātu galvenās atziņas no “Latvijas ERP sistēmu tirgus analīzes”.

* Pētījums, ko pasūtīja Digital Mind 2021. gadā, aptaujājot vairāk nekā 150 uzņēmumu ar vismaz 90 darbiniekiem.

Sazinieties ar mums

Dynamics 365 Business Central ieguvumi

Business Central piedāvā lielāku efektivitāti, labāku procesu pārredzamību un kontroli, kā arī iespēju pieņemt uz datiem balstītus lēmumus. Tās integrācija ar citiem Microsoft rīkiem, piemēram, Power BI un Office 365, uzlabo sadarbību un ražīgumu dažādās komandās un nodaļās.

Palielina finanšu un uzņēmējdarbības veiktspēju

Paātrina finanšu pārskatu sagatavošanu, uzlabo naudas plūsmas prognožu precizitāti un iegūst reāllaika darbības rādītājus un pārskatus, vienlaikus veicinot atbilstību visos meitasuzņēmumos.

Pilnveido krājumu un piegādes ķēdes pārvaldību

Nodrošiniet savlaicīgu produktu piegādi un pielāgojieties mainīgajiem uzņēmējdarbības apstākļiem, izmantojot iepirkumu, ražošanas, krājumu un noliktavu procesu pārskatāmību.

Uzlabo noliktavas darbību

Samaziniet darbības izmaksas ar efektīvām noliktavas operācijām, kas ļauj laikus nosūtīt pasūtījumus un nodrošināt klientiem solītās piegādes.

Nodrošina optimālus ražošanas rezultātus

Ražojiet, ievērojot piegādes un jaudas ierobežojumus, izveidojiet sīkus preču aprakstus un palieliniet ražošanas procesa efektivitāti.

Uzlabo pārdošanu un klientu apkalpošanu

Nodrošiniet labāku klientu servisu, pārvaldot visu pārdošanas procesu no Outlook, un sasniedziet labākus rezultātus, izmantojot savienotas apkalpošanas darbības.

Projektu pabeigšana laikā un atbilstoši budžetam

Nodrošiniet veiksmīgu projektu izpildi un rentabilitāti, izmantojot plānošanu, resursu nodrošināšanu, izsekošanu, izmaksu aprēķināšanu, rēķinu izrakstīšanu, grāmatvedību un reāllaika informāciju.

Atklājiet ražīgumu un uzņēmējdarbības ieskatu

Savienojiet cilvēkus, procesus un ieskatus, lai ātrāk pieņemtu labākus lēmumus ar iestrādātām vadlīnijām, vadības paneļiem un savietojamību ar Microsoft 365 un Microsoft Teams.

Ieguldījuma atdeve un galvenie ietaupījumi ar D365 Business Central

Šajā Microsoft pasūtītajā pētījumā uzziniet, kā uzņēmumi mazina izmaksas un palielina kopējo efektivitāti, izmantojot Business Central.

162%

Ieguldījuma atdeve ar Dynamics 365 Business Central trijos gados

< 1 gads

Līdz investīciju atgūšanai

10%

Samazinājums finanšu un operatīvo darbinieku noslodzē

Uzzināt vairāk

Rezultāti trīs gadu laikā apvienotai organizācijai, pamatojoties uz aptaujātajiem klientiem. Microsoft Dynamics 365 Business Central kopējā ekonomiskā ietekme, 2020. gada septembris.

Desmit biežāk uzdotie jautājumi par D365 Business Central

Vai D365 Business Central ir pielāgots Latvijas tirgum?

Jā, to nodrošina sistēmas lokalizācija latviešu valodā, kas ir izstrādāta atbilstoši Microsoft vadlīnijām.

Kāda ir atšķirība starp Navision, Dynamics NAV un Dynamics 365 Business Central?

Business Central ir Microsoft uzņēmuma resursu plānošanas sistēmas, kas iepriekš bija pazīstama kā Navision un Dynamics NAV, jaunākā versija.

Dynamics 365 Business Central ir divi plāni: Essential un Premium. Kāda ir atšķirība starp tiem?

Premium plāns iekļauj pilnu funkcionalitāti ar visiem pieejamajiem sistēmas moduļiem: finanšu pārvaldība, pārdošana un tirgvedība, izpilde un piegāde, iepirkumi un kreditoru parādi, krājumi, piegādes plānošana un pieejamība, projektu vadība, noliktavu pārvaldība, servisa pārvaldība un ražošana. Essential plāns iekļauj piekļuvi visiem moduļiem, IZŅEMOT servisa pārvaldību un ražošanu.

Kāpēc uzņēmumiem būtu jāizvēlas SaaS versija, nevis lokālā versija?

Jums nav jāuztraucas par sistēmas licencēm, SQL licencēm, serveriem, serveru telpu uzturēšanu un ar to saistīto IT personālu. Sistēmas darbības izmaksas ir iekļautas noteiktajā ikmēneša maksājumā un plānotie atjauninājumi jau ir iekļauti cenā.

Vai Dynamics 365 Business Central var pielāgot konkrētām uzņēmuma vajadzībām?

Jā, Dynamics 365 Business Central var pielāgot, izmantojot paplašinājumus un lietotnes, lai tā atbilstu konkrētām uzņēmuma vajadzībām. AppSource, Dynamics 365 paplašinājumu veikals, piedāvā tūkstošiem uzņēmējdarbības lietojumprogrammu, kas ir paredzētas konkrētām uzņēmuma vajadzībām.

Kā Dynamics 365 Business Central var palīdzēt uzņēmumiem pārvaldīt finanses un grāmatvedību?

Dynamics 365 Business Central nodrošina reāllaika finanšu datus, automatizētus finanšu procesus un pielāgotus finanšu pārskatus.

Kā Dynamics 365 Business Central var palīdzēt pārvaldīt krājumus?

Dynamics 365 Business Central ļauj pārvaldīt krājumus, nodrošinot reāllaika krājumu analīzi, automatizējot krājumu pārvaldības procesus un optimizējot krājumu līmeni.

Kā Dynamics 365 Business Central var palīdzēt uzlabot ražošanas pārvaldību?

Business Central var palīdzēt uzņēmumiem efektīvāk plānot ražošanas darbības, nodrošinot reāllaika pārskatāmību pār krājumu līmeni, ražošanas jaudu un klientu pieprasījumu. Tas ļauj uzņēmumiem pilnveidot ražošanas plānus, samazināt izpildes laiku un uzlabot savlaicīgas piegādes rādītājus.

Kā Dynamics 365 Business Central var palīdzēt uzņēmumiem pārvaldīt projektus?

Dynamics 365 Business Central var palīdzēt uzņēmumiem pārvaldīt projektus, nodrošinot projektu plānošanas un izsekošanas rīkus, reāllaika projektu datus un pielāgojamus projektu pārskatus.

Vai Dynamics 365 Business Central var integrēt ar citām lietojumprogrammām?

Jā, Dynamics 365 Business Central var integrēt ar dažādām lietojumprogrammām, tostarp klientu attiecību pārvaldības (CRM) sistēmām, e-komercijas platformām un trešo pušu grāmatvedības programmatūru. Nevainojama integrācija ar Microsoft produktiem, piemēram, Office 365 un Power BI, ir viegli pieejama jau no paša sākuma.

Pieteikt konsultāciju

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!