Digital Mind SigningServices palielina tempus eksporta tirgu apgūšanā

Latvijas tehnoloģiju uzņēmuma “Digital Mind” biznesa virziens SigningServices, palielina darbības apjomu un tempus eksporta tirgos. Apzinot spēju piedāvāt konkurētspējīgus tehnoloģiskos risinājumus plašākam reģionam, ar Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras atbalstu veica SigningServices digitālā mārketinga reklāmas kampaņas stratēģijas plāna izstrādi pieprasījuma radīšanai B2B eksporta tirgū. Stratēģijas plāna izstrāde balstīta uz konkurentu izpētes rezultātiem, kā arī intervijām ar esošajiem klientiem un partneriem. Iegūtie rezultāti tika izmantoti, lai pamatotāk izplānotu, kādi mediju kanāli un aktivitātes ir vispiemērotākie, kā arī kādi mārketinga materiāli un vēstījumi būs visatbilstošākie digitālā mārketinga reklāmas kampaņai izvēlētajos tirgos.

“SigningServices” ir tehnoloģiju uzņēmuma “Digital Mind” biznesa virziens, kas uzņēmējiem nodrošina dažādus uzticamības pakalpojumu integrācijas instrumentus. “SigningServices” klientu vidū ir bankas, finanšu un apdrošināšanas pakalpojumu sniedzēji, telekomunikāciju un sabiedrisko pakalpojumu uzņēmumi, valsts iestādes un kapitālsabiedrības, veselības aprūpes un medicīnas pakalpojumu sniedzēji, būvniecības un ražošanas kompānijas, programmatūras ražotāji un ieviesēji. Uzticamības pakalpojumi – e-identitāšu atbalsts, e-parakstīšana, e-zīmogošana u.c. – ir nepieciešami ikvienā uzņēmumā un SigningServices palīdz tos padarīt par lietotājiem ērtu, vienlaikus uzņēmuma drošības un datu privātuma prasībām atbilstošu daļu no biznesa. 

Plašāk par SigningServices: www.signingservices.io

AS “Digital Mind” 2019. gada 16. janvārī ir noslēdzis līgumu Nr. SKV-L-2019/10 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.