04.11.2021.

Digital Mind

Digital Mind kļūst par Microsoft Zelta partneri

Š.g. oktobrī “Digital Mind” ir kļuvis par Microsoft Zelta partneri (Microsoft Gold Partner), izpildot kritērijus Microsoft plaši pazīstamajā partnerības programmā. Ar šo uzņēmums apliecina, ka konsultācijas par jaunāko Microsoft tehnoloģiju ieviešanu sniegs visaugstākajā līmenī, palielinot klientu ieguvumus no Microsoft risinājumu izmantošanas.

Microsoft partnerības statuss - pamata, Sudraba vai Zelta - norāda uz uzņēmuma kompetenci, zināšanām un iespējām, ko tas var sniegt saviem klientiem. Zelta partnera statuss apliecina visaugstāko ekspertīzes līmeni, norādot uz specializētām zināšanām konkrētas tehnoloģijas vai pakalpojuma ieviešanā, un spēju ieviest inovatīvus biznesa risinājumus.

“Esmu patiesi gandarīts, ka esam spējuši izpildīt nosacījumus un mūsu komandas kompetence ir tik augstu novērtēta. Zelta partnera statuss ir garantija, ka esam zinoši par jaunākajiem Microsoft risinājumiem un varam konsultēt, kā jaunākās inovācijas piemērot katra konkrēta uzņēmuma vai organizācijas vajadzībām,” saka “Digital Mind” valdes priekšsēdētājs Rinalds Sluckis.

“Zelta partnerība mums ir kā papildu stimuls nemitīgi attīstīties un pilnveidoties, lai visaugtākajā kvalitātē izpildītu klientu vēlmes un vajadzības.”

Ieviešot sarežģītākus risinājumus, jaunais statuss “Digital Mind” sniedz priekšrocības nepieciešamības gadījumā saņemt arī papildu konsultācijas no Microsoft profesionāļiem.