Digital Mind grupas EBITDA 2022. gadā – 1.4 miljoni eiro

Digital Mind grupai 2022. gads bijis finansiāli veiksmīgs, un uzņēmumu konsolidētais apgrozījums pērn sasniedzis 11,6 miljonus eiro, bet operatīvās darbības EBITDA – 1,4 miljonus eiro. 

“Pagājušajā gadā reģiona uzņēmumi un organizācijas aktivitāti īstenoja dažādas digitālās transformācijas programmas, kā arī ieviesa visaptverošus procesu automatizēšanas un informācijas pārvaldības risinājumus. Šīs tendences bija vērojamas visās mūsu pārstāvētajās valstīs – Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Izteikta interese bija par Microsoft Dynamics risinājumiem uzņēmumu resursu un klientu attiecību pārvaldībai, kā arī par Azure mākoņošanas pakalpojumiem. Klienti tos izvēlējās plašās funkcionalitātes un stabilitātes, kā arī ieguvumu un izmaksu pozitīvās attiecības dēļ,” Digital Mind izaugsmes iemeslus skaidro uzņēmuma valdes priekšsēdētājs Rinalds Sluckis.

Arī šajā gadā Digital Mind turpinās attīstīt esošos biznesa virzienus pārstāvētajā reģionā, investējot resursus komandu veidošanā un stiprināšanā, kā arī turpinās grupas paplašināšanu, veicot uzņēmumu iegādi un apvienošanu. Plānots, ka 2023. gadā grupas organiskā izaugsme sasniegs 20%.

Uzņēmuma vadītājs norāda, ka šajā un nākamajos gados uzņēmumiem Baltijas reģionā būs jārealizē nozīmīgas digitālās transformācijas programmas, lai sarūkoša darbaspēka pieejamības apstākļos saglabātu vai paaugstinātu savu konkurētspēju un atrastu savu vietu industriju digitālās transformācijas “Industrija 4.0” ietvaros. Šo programmu realizēšanai ir pieejams ievērojams Eiropas Savienības finansējums, kā arī pieredzējuši vietējie partneri.

“Esam noslēguši virkni ilgtermiņa līgumu, lai nodrošinātu stabilu komandas noslodzi un naudas plūsmu arī sarūkošas ekonomikās izaugsmes apstākļos. Būtisks izaicinājums šobrīd ir kvalificētu un pieredzējušu konsultantu un izstrādātāju trūkums, tāpēc mērķtiecīgi apmācām un pārkvalificējam uzņēmuma darbiniekus, kā arī projektos iesaistām sadarbības partnerus no Ukrainas,” turpina R. Sluckis.

Digital Mind grupā ietilpst – Digital Mind AS (Latvija), Digital Mind OU (Igaunija), Alna Business UAB un Alna Business Solutions UAB (Lietuva), Alna Business Solutions Sp. z.o.o (Polija).