Latviešu

Blogs

Atlasīt pēc:

airBaltic virszemes apkalpošanas nodaļa optimizē procesus ar Microsoft Teams un Power Apps

Pateicoties Digital Mind ieviestajiem digitālajiem risinājumiem, Latvijas aviokompānijas airBaltic virszemes apkalpes komanda ir uzsākusi darba pienākumu izpildē izmantot mobilās ierīces, tādējādi ietaupot 1000 papīra izdrukas. Arī grāmatvedības datu ievades laiks samazinājies no 2 dienām līdz 15 minūtēm.

Lasīt vairāk

Ilūzija par digitālo attīstību var maksāt ar konkurētspēju

Bieži gribas domāt, ka esam digitāli attīstīta valsts. Savā ziņā tā ir dzīvošana pagātnē un ilūzijā. Pagātnē tādēļ, ka savulaik mums bija pieejams pasaulē viens no ātrākajiem internetiem, taču sen jau daudzi mūs ir apsteiguši. Ilūzijā tāpēc, ka ir sektori, kas patiešām ir transformējušies, piemēram, plaši pieejamie valsts un pašvaldību pakalpojumi digitālajā vidē, tomēr privātajā sektorā sekmes ir ļoti atšķirīgas. Jāatzīst, ka pieejamā infrastruktūra Latvijā joprojām ir teicamā līmenī, taču tā ir tikai instruments, kuru jāpielieto, citādi tam nav nozīmes.

Lasīt vairāk

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums “Digital Mind” iegādājas ERP profesionāļus – Lietuvas “Alna Business group”

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums AS “Digital Mind”, kas specializējas lielu un vidēju organizāciju biznesa procesu digitalizācijā Baltijas valstīs, ir iegādājies Lietuvas tehnoloģiju profesionāļus “Alna Business group”.  

Lasīt vairāk

6 ieguvumi no viedās procesu automatizācijas

Ieviešot viedo procesu automatizāciju (RPA – robotic process automation) vidēja vai liela izmēra uzņēmumā, iegūs gan pati organizācija, gan tās darbinieki un klienti. Turklāt, izvērtējot ieguvumus, jāņem vērā ne tikai tiešā atdeve no investīcijām, bet arī tādi ieguvumi, kas uzreiz nav izmērāmi naudā, taču sniegs ilgtermiņa ieguldījumu, piemēram, rutīnas darbu samazināšanās vairos darbinieku apmierinātību un lojalitāti pret uzņēmumu.

Lasīt vairāk
Vairāk ziņu

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!