Latviešu

Blogs

21.06.2021.

Vebināra video atskats 4/7: satura klasifikācija un dzīvescikla nodrošināšana OpenText vidē

Digital Mind

Informācija un dati, kas ir mūsu pārvaldībā ikdienu strauji palielinās - lai tajā neapmaldītos un pārvaldītu atbilstoši regulām, nepieciešams noteikt kritērijus satura klasifikācijai, kam seko tā pārvaldīšana visa dzīvescikla garumā. Edgars Alksnis, Digital Mind OpenText komandas vadītājs un CTO skaidro, kā norisinās informācijas dzīvescikla procesi OpenText vidē un no tiem izrietošās sagatavošanās darbības, lai izveidotu risinājumu, kas atbilst gan uzņēmuma, gan regulatoru un citu iesaistīto pušu prasībām.

Lasīt vairāk

15.06.2021.

77% uzņēmēju paredz plašāku tehnoloģisko risinājumu izmantošanu uzņēmumu tālākai attīstībai

Digital Mind

77% Latvijas vidējo un lielo uzņēmumu tuvāko gadu laikā paredz plašāku plānošanas un pārvaldības tehnoloģisko risinājumu izmantošanu uzņēmumu attīstības mērķu sasniegšanai un problēmu novēršanai, liecina tehnoloģiju uzņēmuma “Digital Mind” un vadošā pētījumu un konsultāciju kompānijas “Kantar” veiktais pētījums. Kā aktuālākos attīstības jautājumus tuvākajos divos gados uzņēmēji min klientu servisa uzlabošanu un personāla attīstību - darbinieku piesaisti, apmācību un attīstīšanu.

Lasīt vairāk

18.05.2021.

VIDEO: Robots are here – atskats uz konferenci

Digital Mind

Šajā rakstā jums piedāvājam visu lektoru ierakstus par robotikas procesu automatizāciju (RPA) un Microsoft Power Platform Low-code iespējām, pielietojumu un ieguvumiem. Iegūsiet noderīgu informāciju par tehnoloģiju plašajām iespējām ātri un izdevīgi papildināt esošo programmu funkcionalitāti, kā arī izstrādāt jaunas biznesa aplikācijas. Arvien pieaugošā vajadzība pēc steidzamas digitālo risinājumu izstrādes palielina IT speciālistu trūkumu, tāpēc, Low-code ir teicams risinājums, lai samazinātu IT resursu noslogu.

Lasīt vairāk

13.05.2021.

VIDEO: Robots are here – vebināra diskusija

Digital Mind

12.05 Digital Mind un BlueGoldRPA aizvadīja savu šīgada otro vebināru, "Robots are here - Are they friend or foe?", kas vērsa uzmanību uz RPA tehnoloģiju pielietošanu, lai celtu Baltijas uzņēmumu produktivitāti, kā arī tika aizvadīta diskusija par robotizācijas ētiskajiem aspektiem ārpus uzņēmējdarbības rāmjiem.

Lasīt vairāk
Vairāk ziņu