Latviešu

Blogs

21.10.2021.

Satura integrācijas nozīme attālināta darba apstākļos

Digital Mind

Līdz ar epidemioloģiskās situācijas pasliktināšanos arvien vairāk darbinieku atkal strādās attālināti. Tādu programmu kā Microsoft Teams popularitāte pieaugs, un organizācijām būs jāpielāgojas un jānodrošina, ka arī šajos apstākļos tiek nodrošināta atbilstoša dokumentu dzīves cikla pārvaldība un darbinieki brīvi piekļūst nepieciešamajai informācijai.

Lasīt vairāk

15.10.2021.

Ieviešot RPA, uzņēmuma procesi kļūst skaidrāki un caurspīdīgāki

Digital Mind

“Amber Beverage Group” Biznesa procesu attīstības vadītājs Saimons Žirnis uzsver, ka ieviešot robotikas procesu automatizāciju (RPA), procesi kļūst skaidrāki un saprotamāki.

Lasīt vairāk

04.10.2021.

Laipni lūgti pirmajā virtuālajā samitā “Grow with Cloud”, kas norisināsies 21. oktobrī

Digital Mind

Digitalizācija ir izmainījusi pasauli. Uzņēmumiem jāatbalsta mūsdienu darbs, jāiesaista savi klienti un jāsavieno globālie komercijas un tirdzniecības tīkli. Tādēļ uzņēmums “Digital Mind” ar prieku aicina Jūs piedalīties mūsu partneru “OpenText” pirmajā veidotajā virtuālajā samitā "Grow with Cloud”.

Lasīt vairāk

28.09.2021.

Informācijas plūsmas kontrole ir uzņēmuma labas pārvaldības atslēga

Digital Mind

Microsoft informācija liecina, ka dienā platformu Microsoft Teams izmanto vairāk nekā 44 miljoni darba grupu lietotāju. Taču ne vienmēr tiek pievērsta nepieciešamā uzmanība informācijas plūsmas kontrolei. Atkarībā no uzņēmuma specifikas, darba dokumenti var saturēt vairāk vai mazāk sensitīvu informāciju, kas saistīta ar klientu datiem, biznesa darījumiem.

Lasīt vairāk
Vairāk ziņu