Latviešu

Blogs

Atlasīt pēc:

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums “Digital Mind” iegādājas ERP profesionāļus – Lietuvas “Alna Business group”

Latvijas tehnoloģiju uzņēmums AS “Digital Mind”, kas specializējas lielu un vidēju organizāciju biznesa procesu digitalizācijā Baltijas valstīs, ir iegādājies Lietuvas tehnoloģiju profesionāļus “Alna Business group”.  

Lasīt vairāk

6 ieguvumi no viedās procesu automatizācijas

Ieviešot viedo procesu automatizāciju (RPA – robotic process automation) vidēja vai liela izmēra uzņēmumā, iegūs gan pati organizācija, gan tās darbinieki un klienti. Turklāt, izvērtējot ieguvumus, jāņem vērā ne tikai tiešā atdeve no investīcijām, bet arī tādi ieguvumi, kas uzreiz nav izmērāmi naudā, taču sniegs ilgtermiņa ieguldījumu, piemēram, rutīnas darbu samazināšanās vairos darbinieku apmierinātību un lojalitāti pret uzņēmumu.

Lasīt vairāk

Laikmeta trends – automatizācija. Kas ir RPA un RDA?

Vārds “automatizācija” uzņēmējdarbības vidē ir kļuvis par tikpat laikmetu raksturojošu un bieži lietotu vārdu kā ilgtspēja, digitalizācija, klientu pieredze u.c. Arvien vairāk uzņēmumu izvēlas izmantot mūsdienu tehnoloģiju piedāvātās iespējas un atbrīvot savus darbiniekus no rutīnas darbiem, tā paātrinot un uzlabojot biznesa procesus. Automatizācijas veidi var būt dažādi, te piedāvājam skaidrojumu robotikas procesu automatizācijai un darbstacijas uzdevumu automatizācijai.

Lasīt vairāk

Pastāvēs, kas pārvērtīsies. RPA kā mūsdienīga biznesa sastāvdaļa

Šobrīd uzņēmumi ļoti strauji digitalizējas un tie, kas veiksmīgi noķēruši pirmos digitalizācijas viļņus tiek tālu priekšā pārējiem un pat spēj lauzt spēles noteikumus tradicionāli ļoti stabilās nozarēs, piemēram, “Airbnb” viesmīlības jomā un “Uber” taksometru pakalpojumu jomā. Atpalicēju veiksme ir atkarīga tikai un vienīgi no tā, cik ātri spēs pieņemt jaunos spēles noteikumus un mainīties līdzi laikam, jo klienti kļūst arvien prasīgāki.

Lasīt vairāk
Vairāk ziņu

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!