Latviešu

Blogs

Atlasīt pēc:

Ziemeļlatvijas Mežsaimnieks sēj sēklas ilgtspējīgai un inovatīvai nākotnei

Ar uzņēmuma Digital Mind palīdzību Ziemeļlatvijas Mežsaimnieks (ZLM) ir ieviesis centralizētu projektu un datu pārvaldības sistēmu, kas nodrošina efektīvu un intuitīvu uzdevumu piešķiri un izpildi. Digital Mind ieviesa labi pārbaudītu risinājumu, kura pamatā ir Microsoft ekosistēma, un to veido modeļa vadīta programma, pakalpojums Power Automate un vide SharePoint. Izlemjot par šo pārveidi, ZLM ir apliecinājis savu apņemšanos veicināt inovācijas un klientu apmierinātību.

Lasīt vairāk

Digital Mind SigningServices palielina tempus eksporta tirgu apgūšanā

Latvijas tehnoloģiju uzņēmuma “Digital Mind” biznesa virziens SigningServices, palielina darbības apjomu un tempus eksporta tirgos. Apzinot spēju piedāvāt konkurētspējīgus tehnoloģiskos risinājumus plašākam reģionam, ar Latvijas Investīciju un Attīstības Aģentūras atbalstu veica SigningServices digitālā mārketinga reklāmas kampaņas stratēģijas plāna izstrādi pieprasījuma radīšanai B2B eksporta tirgū. Stratēģijas plāna izstrāde balstīta uz konkurentu izpētes rezultātiem, kā arī intervijām […]

Lasīt vairāk

Digital Mind piedalās OpenText Corporation rīkotā forumā – Central Eastern European Summit 

08.11.2022. Varšavā notiks OpenText Corporation rīkots Central Eastern European Summit forums, kura ietvaros OpenText un tā partneri prezentēs savu korporatīvās informācijas pārvaldības produktu portfeli, diskutēs par tehnoloģiju tendencēm un inovācijām informācijas pārvaldības jomā.

Lasīt vairāk

Uzņēmumu digitalizācija – nebeidzams process. Kā nekļūdīties ar izvēli? 

Veiksmīgam biznesam ir nepieciešama prasmīga laika, finanšu un informācijas pārvaldība. To palīdz īstenot dažādas biznesa informācijas un resursu vadības sistēmas (CRM, ERP u.c), būtiski paātrinot ikdienas procesus, piemēram, krājumu uzskaiti, pārdošanu, pakalpojumu vadību, grāmatvedību un daudzas citas funkcijas. Tomēr to ieviešana nav vienreizējs process. Gan biznesa vides, gan tehnoloģiju attīstība ir tik strauja, ka esošie rīki pēc vairākiem gadiem var pilnībā nenodrošināt uzņēmuma vajadzības, tādēļ regulāri ir jāveic tirgus izpēte un jaunāko tehnoloģiju pielietojuma izvērtējums.

Lasīt vairāk
Vairāk ziņu

Piesakies uz konsultāciju jau šodien

Ir jautājumi? Sazinies ar mums!