Biznesa tehnoloģijas mūsdienīgiem uzņēmumiem

DigitalMind SigningServices

SigningServices ir programmatūras risinājums, kas nodrošina vienkāršus un pieejamus rīkus, lai ieviestu elektronisko parakstu jebkuras organizācijas procesos.

Skatīt vairāk

Jaunumi blogā

08.05.2019.

9621-01

Ingemārs Liakovičus

Lai arī esam viena no digitāli attīstītākajām sabiedrībām, joprojām ir daudzas iespējas padarīt mūsu ikdienu ērtāku. Šajā rakstā, Digital Mind partneris Ingemārs Liakovičus dalās personīgajā pierdzē un pārdomās par sadarbību ar valsts iestādēm mājas būvēšanas procesā. 9621-01 ir kods. Precīzāk sakot, kods profesiju klasifikatorā. Kādai tieši profesijai ir piešķirts šis kods? Uzminiet, sameklējiet Google vai lasiet tālāk. […]

Lasīt vairāk

08.04.2019.

Kā sākās mūsu Robotikas Procesu Automatizācijas (RPA) stāsts?

Edgars Stafeckis

Digital Mind partneris Edgars Stafeckis raksta par to, kā visnotaļ jaunais automatizācijas virziens – robotikas procesu automatizācija (RPA), nonāca Digital Mind portfelī. Biznesa procesu pilnveidošana ir mana kaislība jau kopš universitātes laikiem, kad, tolaik daudziem atbaidošajā Optimizācijas teorijas priekšmetā, risinājām dažādus uzdevumus. Strādājot bankā, bija iespēja iesaistīties projektā, kura ietvaros modeļu veidā tika dokumentēti bankas […]

Lasīt vairāk

Projektu piemēri

Īstenojām biznesa analītikas projektu, kura ietvaros analizējām LMT kontaktcentra efektivitāti. Šī projekta rezultātā klients ieguva datos balstītus ierosinājumus kontaktcentra noslodzes plānošanai, darbinieku darba grafika optimizēšanai, klientu pieprasījumu prioritizēšanai un kontaktcentra procesu produktivitātes paaugstināšanai.

Veicām bankas dokumentu vadības procesu auditu un visaptverošas organizācijas satura vadības (ECM) sistēmas plānošanu, atbilstoši bankas funkcionālajām un tehniskās infrastruktūras prasībām. Pēcāk piegādājām, ieviesām un turpinām uzturēt informācijas vadības sistēmu centralizētai, vienotai un visaptverošai dokumentu un satura vadībai. ABLV klientu dokumentu elektroniskais arhīvs ļauj elektroniski, bet pilnībā droši glabāt un pārvaldīt informāciju par visiem bankas klientiem.

Mēs palīdzējām Siemens Russia realizēt Austrumeiropā pirmo bezpapīra mobilā ofisa konceptu. Satura un procesu vadība tika automatizēta OpenText EIM platformā, kas, integrēta ar SAP ekosistēmu, radīja vienu, nedalāmu elektronisko darba vidi vairāk nekā 1700 darbiniekiem.

Partneri